شرکت تولیدی پوشاک
خانه / پیراهن مردانه / قیمت تولید پیراهن مردانه یقه دیپلمات

قیمت تولید پیراهن مردانه یقه دیپلمات

قیمت تولید پیراهن مردانه یقه دیپلمات معمولا نسبت به مدل اسپرت کمی پایین تر است شاید علتش محبوبیت جدیدی باشد که بین جوانتر ها پیدا کرده است.
تا قبل از انقلاب به این مدل یقه مانند شکل روبرو که حتی باید دکمه بالایی کنار گردن را نیز می بستند یقه دیپلمات می گفتند اما بعد از انقلاب به پیراهن یقه آخوندی معروف شد. شاید علتش این باشد که بیشتر افراد مذهبی کشور خرید آن را ترجیح می دهند.

پیراهن یقه دیپلمات

پیراهن های یقه دیپلمات با اینکه نام دیگرش پیراهن یقه آخوندی است اما هنوز هم در بین مردان جوان که رنج سنی ما بین ۲۵ تا ۴۵ سن دارند محبوب است و برای تیپ اسپرت یا به ندرت رسمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و همین محبوبیت جدیدی که پیدا کرده و تولیدکنندگان سعی کرده اند با همان نام قدیمی یقه دیپلمات فروش بالای آن را برگردانند باعث شده تا مغازه داران به فکر خرید و فروش آن باشند. و برای دسترسی به سود بالای فروش این محصول به خرید مستقیم این پیراهن از تولید کننده اقدام نمایند.

قیمت تولید پیراهن
اگر قرار است در مغازه پیراهن بفروشید برای انواع پیراهن مردانه ای که یقه دیپلمات یا آخوندی داشته باشد بهتر است رنگبندی ساده بسیار روشن یا خیلی تیره را انتخاب کنید. کم دیده می شود که رنگ های جیغ یا پیراهن های طرحدار شبیه چهارخانه درشت یا حتی ریز با یقه دیپلمات استقبال خوبی در بین مشتریان پیدا کنند. لازم به ذکر است که اطلاع از قیمت تولید پیراهن با هر مدل و طراحی برای شروع کار در زمینه تجارت این محصولات یک رکن محسوب می شود که برای این منظور می توانید از مسیرهای ارتباطی بهره ببرید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504982
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
آدرس کانال:
آدرس اینستاگرام:
پست الکترونیکی: Masoudkm690702@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده پیراهن مردانه ایرانی

پخش عمده پیراهن مردانه ایرانی

مرکز پخش عمده پیراهن مردانه ایرانی کجاست؟ چگونه انواع پیراهن مردانه ایرانی را با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید