شرکت تولیدی پوشاک
خانه / پیراهن ترک / فروش عمده پیراهن ترکی چهارخانه ریز

فروش عمده پیراهن ترکی چهارخانه ریز

به نظر شما فروش عمده پیراهن ترکی چهارخانه ریز غیر از بازار تهران در کدام یک از مناطق کشور رونق زیادی داشته و مرکز خوبی برای استعلام قیمت است؟
ناحیه شمال غربی کشور عزیزمان مانند شهر های خوی، ماکو، سلماس واردکنندگان تمامی کالا های ترک هستند و می توانند بهترین محصولات اصل ترکیه را به مشتریان ارائه دهند. اما مرکز فروش اصلی خیابان های عمده فروشی ارومیه است.
ارومیه شهر بزرگتری است، مرکز استان بوده و می تواند بنکداران زیادی را داشته باشد. پس طبیعتا پیراهن های ترک را نیز در بازار های آن خواهیم یافت.

پیراهن ترک چهارخانه

پیراهن های ترک معمولا یا طرح ساده، یا چهارخانه دارند که نمونه پیراهن چهارخانه ریز یکی از پرفروش ترین طرح و مدل هایی است که در بازار ایران می تواند موفق عمل کند.
در بین مردانی که به مغازه شما رفت و آمد می کنند کمی دقت داشته باشید و تیپ آنها را زیر نظر بگیرید. آقایان جوان اکثرا پیراهن های ساده و رنگی می پوشند که رنگ سرمه ای، زرشکی و سفید جزو بیشترین انتخاباتی است که برای خرید پیراهن ساده در نظر می گیرند.
سپس کار های چهارخانه و دیپلمات را می بینید که نمونه پیراهن راه راه را کمتر در بین تیپ جوان می بینیم مگر اینکه قرار بر تیپ رسمی داشته باشند. اما پیراهن چهارخانه ریز را تمامی آنها حداقل به تعداد یک الی سه عدد خواهند داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504982
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
آدرس کانال:
آدرس اینستاگرام:
پست الکترونیکی: Masoudkm690702@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیراهن مردانه ترک

قیمت پیراهن مردانه ترک |آخرین لیست قیمت پیراهن و بلوز مردانه ترک

قیمت پیراهن مردانه ترک را به صورت آنلاین از بهترین نمیاندگی عمده فروشی این محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید