شرکت تولیدی پوشاک
خانه / پیراهن مردانه ساده / تولید پیراهن مردانه ساده درجه یک

تولید پیراهن مردانه ساده درجه یک

آیا به دنبال تولیدی های معتبر انواع پیراهن مردانه هستید؟ آیا می دانید قیمت تولید پیراهن مردانه در بازار تهران چقدر است؟ آیا قصد خرید عمده انواع پیراهن با قیمت تولید را دارید؟

همانطور که می دانید پیراهن مردانه ساده و دیگر انواع پیراهن های مردانه از جمله پوشاکی هستند که همیشه مورد انتخاب قرار می گیرند و همیشه خریدار دارند به ویژه نمونه های ساده و اسپرت این محصول. برای خرید عمده این محصول معمولا روش های مختلفی وجود دارد که بستگی به تعداد خرید خریداران دارد. برای نمونه چنانچه قصد خرید عمده بیش از هزار نمونه از این پیراهن ها را داشته باشید معمولا باید سفارش دوخت آن را بدهید به این صورت که می بایست مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و مابقی هزینه را در هنگام دریافت سفارش واریز کنید. این نوع از خرید از آنجایی که با تعداد بالا انجام می شود معمولا به قیمت تولید محاسبه می شود و قیمت تولید نیز به عواملی بستگی دارد که عبارتند از:

  • قیمت پارچه مصرفی
  • هزینه برش و دوخت
  • قیمت لایی و دگمه و یا به اصطلاح خرجکار
  • درصد سود تولید

بنابراین چنانچه قصد خرید عمده با تعداد بالا را داشته باشید این روش یکی از روش هایی است که می تواند در کاهش هزینه های جاری به شما کمک فراوان کند. البته عقد قرارداد در این روش الزامی می باشد. جالب است بدانید که این روش خرید عمده را نیز می توانید به صورت اینترنتی انجام دهیدو هیچ دلهره ای بابت کیفیت محصول به ویژ اگر قصد صادرات آن را دارید و یا زمان تحویل سفارش نداشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504982
شماره تلفن ثابت:
شماره فکس:
آدرس کانال:
آدرس اینستاگرام:
پست الکترونیکی: Masoudkm690702@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پیراهن مردانه

فروش عمده پیراهن مردانه رسمی سایز بزرگ ساده

فروش عمده پیراهن مردانه رسمی سایز بزرگ ساده به قیمت تولید در رنگ های شیک …

پاسخی بگذارید